Ana Menü

SMA Tip 1 hastası Minik Talha Çınar Taztepe İçin Kermes Açıldı

15.08.2021 - 15:39 Yayınlanma Tarihi
A- A+
Abone Ol Google News
Abone Ol Google News

SMA Tip 1 hastası olan Talha Çınar Taztepe'nin tedavisi için Malatya Valiliği izni ile başlatılan kampanya çerçevesinde kermes başlatıldı.

Kışla Caddesi  Malatya Ticaret Lisesi önünde  SMA Tip 1 hastası olan  Talha Çınar Taztepe'nin 22 Milyon lirayı bulan tedavi masrafı için ailesi ve sevenleri tarafından yardım kermesi başlatıldı.

 

Minik Talha Çınar Taztepe'nin amcası Yaşar Taztepe kermes hakkında bilgi vererek başta Malatya Valimiz Aydın Baruş olmak üzere tüm valilik çalışanlarına bizlere bu kermesin bu meydanda açılmasına izin veren Malatya Milli Eğitim İl Müdürü Battal Kanbey'e Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve Zabita Daire Başkanı Hüseyin Hanbay ve tüm Zabıta personeline , Battalgazi Belediye Başkanı  Osman Güder ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teleşkkür eder şükranlarımı sunarım.. Biz minik çocuğumuz Talha Çınar için günlerdir yoğun bir şekilde tedavi masrafı olan 22 milyon lirayı toplamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Şu ana kadar 22 milyon lira olan tedavi ücretinin yaklaşık % 22'ni topladık. Allah'ın izni ve milletimizin desteği ile bu tedavi üsretini toplayıp minik evladımızın tedavisini karşılıyacağız.  Bizlere her türlü  maddi manevi desteklerini veren hergün dualarını esirgemeyen tüm Malatya'lı hemşerilerimize ve tüm Türk milletine ailemiz adına teşekkürlerimi sunarım..

 

Minik Talha Çınar'ımızla aynı hastalığı ve kaderi paylaşan minik evladımız Eyüp Çınar'ın  çok şükür tedavi ücreti olan para toplandı. Allah'ın izni ile minik Eyüp Çınar kardeşimiz sağlığına kavuşacak.  Kampanyası tamamlanan Eyüp Çınar'ın aileside sağ olsun şu an bizlere destek olmak için onlarda ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Bizim milletimizde ki bu birlik beraberlik ve yardımlaşma duygusu olduğu sürece Allah'ın izni ile nice Eyüp Çınar'lar nice Talha Çınar Taztepe'ler kurtulacak. Allah bu milletin birliğini  beraberliğini bozmasın...

 

Amca Yaşar Taztepe SMA Tip 1 hastası olan   Talha Çınar Taztepe için Malatya Valiği tarafından açılan kampanya'ya tüm  milletimizi karınca kararınca katkı sunmaya bir kez daha çağırıyorum..  Minik Çınar'ımızın yaprakları sizlerle yeşersin dedi.

Yorumlar (0)
Yazarlar
Çok Okunan Haberler
Malatya Merkez nöbetçi eczaneleri

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Haber Melita | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.